UAH
Карагена в Харків від інтернет-магазина Harkovtorgservis, OOO | Купити Карагена Харків (Україна) | Harkovtorgservis, OOO : Allbiz
EasySales+
Відгуків: 21
+38 (050) 329-78-78
Карагена
  • Карагена

Карагена

Код:11111
В наявності | Оптом і в роздріб
Ціна:
70 грн
Опт:
  • 65 грн/кг  - від 25 кг
Оплата:
Доставка:
Опис

Опис Carrageenan E407 </ h2> Carragenan E407 - стабілізатор природного походження. Інша назва добавки - карагген. Субстанція містить лінійні сульфатні полісахариди, які мають відмінну загусну властивості. Але E407 використовується не тільки як стабілізатор консистенції, він також може бути вологості або просто наповнювача. Каррагенас - це кілька видів. Їхні властивості трохи відрізняються один від одного. Є також групи солей, які утворюють елементи речовини. Це солі калію, натрію та амонію.

Метод отримання Carragenan E407 </ h2> Додавання одержується з червоних водоростей, які на глибині до 3 м, і люблять теплою водою. Тому основними місцями водоростей є Індонезія, Ірландія, США, Чилі та інші країни з доступом до теплого океану. Овочева сировина обробляється лужним розчином. Целюлоза відокремлена від маси. Потім вода випаровується з речовини і сушать. Останній крок - це шліфування маси до легкого порошку дрібної фракції.

Властивості Karragsygina E407 </ h3> При зверненні до гарячої води Karrageen's E407, він потовщений та розширюється. Такі властивості викликали широке використання добавок у харчовій промисловості. Плюс, речовина полягає в тому, що вона не має запаху, без смаку. Карагенан стійкий до кислотного середовища, що дозволяє об'єднати його з іншими речовинами без зміни структури. У холодній воді натрієва сіль речовини може бути розчинена.

Application Carragenan E407 </ H4> Вирішальний чинник у використанні стабілізатора в харчовій промисловості був його здатність швидко товщиною. Це відмінний природний емульгатор, який дозволяє підтримувати консистенцію харчового продукту. Тому стабілізатор часто використовується в кондитерській промисловості. На додаток до виробництва Jelly та десертних виробів, E407 також можна знайти в рибних, м'ясних та шельфі. Набряк Karragen дозволяє збільшити обсяг м'ясного продукту. Активно використовується в продуктах для діабетиків.

Переваги та шкода Carragenan E407 </ H5> Каррагген - антисептична та антибактеріальна речовина. Допомагає продовжити термін зберігання продукції. Для людського тіла речовина також дає позитивний ефект. Він видаляє шлаки та солі важких металів від травної системи. Наявність добавок етиленок сприяє виникненню злоякісних утворень. І в надмірних кількостях може пошкодити травний тракт. Сприяє розвитку гастриту та виразок. Тому добавка "умовно безпечна". Але для того, щоб завдати шкоди людському організму, необхідно перевищити допустимий ставка Carragenan E407.
Інформація актуальна: 17.08.2023

Детальніше

Неймовірна ціна на Карагена в Харків (Україна) від компанії Harkovtorgservis, OOO.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet