UAH
Амофос україна мішки/біг_беги - Харьковторгсервис, ООО Харьков (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 6
+38 (050) 329-78-78
Амофос україна мішки/біг_беги
 • Амофос україна мішки/біг_беги
 • Амофос україна мішки/біг_беги

Амофос україна мішки/біг_беги

В наличии
Бренд:Харьковторгсервис
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание
-Амофос &ndash- -фосфорно-азотне добриво -вищого ґатунку, що містить 51 % фосфору і близько 13 % азоту. Ґрунт, який збагачено цими речовинами, забезпечує повноцінний розвиток рослин. -Амофос формула -якого розроблена з акцентом на екологічність, вважається абсолютно безпечною для рослин і, відповідно, для здоров'я людини. Плоди, вирощені з використанням цього добрива, натуральні на 100 %.

Особливості фізико-хімічного складу амофосу -

 • Нульова гігроскопічність. Амофос абсолютно не вбирає вологу з навколишнього середовища. За рахунок цього істотно підвищується термін зберігання добрива на складі.
 • Стабільні фізичні властивості. Добриво не злежується. Гранули амофосу зберігають свою первинну форму протягом кількох років.
 • Відсутність пилу при внесенні. У складі добрива не міститься дрібних частинок. Гранули амофосу рівномірно поширюються по ділянці землі, не піднімають пил у повітря.
 • Хороша розчинність. При прямому контакті з водою добриво швидко розмокає, змішуючись з ґрунтом.
 • -
 • Яку користь для розвитку рослин приносить фосфор?

У першу чергу варто відзначити, що фосфор стає важливою складовою нуклеотиду АТФ (аденозинтрифосфату), який виступає активним джерелом енергії для клітин живих організмів. Крім того, він бере активну участь у створенні багатьох рослинних білків та інших речовин.

Фосфор стає однією з необхідних складових для забезпечення повноцінного розвитку кореневої системи рослин. Через гостру нестачу цього елементу формування коренів загальмовується, що призводить до загального погіршення стану рослини. Культури, що вирощуються без необхідної кількості фосфору, сприятливі до нестачі вологи. Такі рослини швидко гинуть при найменшому натяку на посуху. Не можна не згадати і про захисні властивості фосфору. Збалансоване живлення з оптимальним вмістом фосфору зробить рослини міцними та стійкими до виникнення захворювань.

Рослини насичуються фосфором, вбирають ангідрид фосфору і фосфорну кислоту з землі. Ці речовини утворюються у ґрунті природнім шляхом. Як показує сільськогосподарська практика, у процесі розвитку рослин вміст фосфору у верхньому шарі ґрунту значно знижується. Через це для стабільного отримання хорошого врожаю ґрунт необхідно додатково збагачувати фосфором.

Крім того, займаючись вирощуванням сільськогосподарських культур та інших рослин, треба мати на увазі наступне: при залужуванні ґрунту фосфор, що міститься у ньому, переходить у нерозчинний стан, стає непридатним для живлення рослин. Кращим засобом для компенсації нестачі доступного фосфору у ґрунті стає -амофос склад -якого містить у собі ряд інших корисних елементів.

Значення калію для розвитку рослин

Іони К + наявні в клітинах всіх рослин. Вони беруть активну участь у синтезі і доставці від листя до інших ділянок рослин органічних речовин і вуглеводів.

Завдяки калію забезпечується азотний обмін речовин, який запобігає виникненню надлишку аміаку в клітинах рослин. Ще одна важлива в процесі розвитку стебел і листя функція калію &ndash- постійне підтримання необхідного водного режиму. Цей елемент здатний підвищувати ефективність всотування й утримання вологи всередині клітин рослини. Завдяки цьому істотно підвищується стійкість стебел до морозів і посухи. Також варто відзначити, що збалансоване підживлення ґрунту калієм підвищує імунітет рослин.

У природних умовах ґрунт насичується калієм за рахунок дисоціації карбонату під впливом води. Поташ (карбонат калію) розпадається до іонів калію, котрі і всотуються корінням рослин. Ґрунт, який активно використовується з сільськогосподарською метою, не встигає достатньо насичуватися іонами калію. Цей недолік компенсується штучним внесенням амофосу та інших мінеральних добрив.

Амофос &ndash- застосування в сільському господарстві

Добриво стає засобом комплексного підживлення для рослин різних культур. З його допомогою вирощують овочі, ягоди і фруктові дерева. Добриво вважається універсальним, оскільки підходить для всіх видів ґрунту.

Якщо розглядати питання більш детально, амофос вноситься в ґрунт для компенсації фосфатів, споживаних рослинами. Це дозволяє збагатити виснажену після збирання врожаю землю та підготувати її до нового посіву.

У країнах СНД внесення амофосу стає невід'ємним етапом вирощування овочевих і зернових культур. Його незмінно використовують перед посадкою і під час дозрівання ріпаку, ярих зернових, гороху, сої та багаторічних трав.

Незважаючи на те, що амофос вважається абсолютно нейтральним добривом, і у разі перенасичення їм ґрунту анітрохи не шкодить рослинам, для кожної культури існують свої норми щодо концентрації добрива. Чітко слідуючи їм вдається досягти максимального результату. Нижче наведено список найбільш поширених культур і оптимальну для них концентрацію амофосу:

 • Овочі. Основне внесення &ndash- 2,5 &ndash- 3 кг на сотку. Підживлення &ndash- 8 &ndash- 10 г на метр погонний.
 • Коренеплоди. Основне внесення &ndash- 2,2 &ndash- 2,5 кг на сотку. Підживлення &ndash- 5 &ndash- 7 г на метр погонний.
 • Плодові. Основне внесення &ndash- 2 &ndash- 2,5 кг на сотку. Підживлення &ndash- 8 &ndash- 10 г на метр погонний.
 • Кущі ягід. Основне внесення &ndash- 1,8 &ndash- 2,5 кг на сотку. Підживлення &ndash- 3 &ndash- 5 г на метр погонний.
 • Газонна трава, квіти, кімнатні рослини. Основне внесення &ndash- 1,5 &ndash- 1,7 кг на сотку. Підживлення &ndash- 4 &ndash- 5 г на метр погонний.

Який ефект дає амофос?

Найпростіший спосіб збагатити землю корисними речовинами перед посадкою тієї чи іншої культури &ndash- -купити амофос, і змішати його з верхнім шаром землі. Це добриво добре вплине на всі етапи розвитку рослини, а саме:

 • Збільшить продуктивність культур. Речовини, що містяться в амофосі, стимулюють розвиток плодів, за рахунок чого збільшується їх якість і кількість. Як показує статистика, культури, вирощені з використанням цього добрива, приносять на 15 &ndash- 17 % більше врожаю.
 • Сприятиме розвитку сильної кореневої системи. Коріння рослини &ndash- це його фундамент. Воно формується повноцінно лише за належного підживлення ґрунту фосфором (який міститься в амофосі).
 • Підвищить стійкість рослин до хвороб, посухи та морозів. «-Стан здоров'я»- рослини безпосередньо залежить від того, наскільки інтенсивно воно підживлюється калієм. Наситити ґрунт цим елементом вдається шляхом внесення до неї амофосу.
 • Поліпшить якість плодів. Повноцінне живлення додасть рослині сил. На якості врожаю це позначиться найкращим чином.
Характеристики:
Бренд:Харьковторгсервис
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 08.07.2021

Подробнее

Амофос україна мішки/біг_беги от компании Харьковторгсервис, ООО, Харькове (Украина). Купить Амофос україна мішки/біг_беги со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet